Laurensová, Stephanie - Příslib polibku

Text dotazu

Prosím o sdělení, zda se dá někde získat k přečtení výše uvedený titul od spisovatelky Laurensové. V této knize se má čtenář seznámit s první
představitelkou rodu Cynsterů. Tato postava se pak objevuje ve všech následujících dílech, které pojednávají o dalších členech rozvětvené rodiny.

Odpověď

Dobrý den,

V angličtině byla vydána kniha The Promise in a Kiss (Cynster 0,5#).

Bohužel, podle všeho tato kniha nebyla v češtině vydána. Poslední informace o tom, že se vydání neplánuje, jsme nalezli z roku 2017 v diskuzi zde: https://www.knizniklub.cz/knihy/238116-zkroceni-markyze-z-raventhorne.html - diskuze k plánování českého vydání knihy z r. 2017.

V češtině po roce 2017 začaly vycházet další díly ságy v další řadě: Nová generace Cynsterů.

Dobrá partie pro Cynstera 2018 -; Cynsterovská sága 23.

Knihu jsme dohledali v anglické verzi a německém překladu:

https://www.goodreads.com/book/show/240453.The_Promise_in_a_Kiss

https://www.megaknihy.cz/romanticke/20175208-the-promise-in-a-kiss.html - anglická verze https://knihy.heureka.cz/the-promise-in-a-kiss-verhei-ungsvolle-kusse-englische-ausgabe_2/ - německý překlad

Cynterovská Sága:

1.            Nevinné potěšení - Devil's Bride

2.            Svůdcova přísaha - A Rake's Vow

3.            Svůdná čarodějka - Scandal's Bride

4.            Démon touhy - A Rouge's Proposal

5.            Tajná láska - Secret Love

6.            Všechno o lásce - All About Love

7.            Všechno o vášni - All About Passion

8.            Muž ve stínu - On a Wild Night

9.            Hříšný úsvit - On A Wicked Dawn

10.          Dokonalá milenka - The perfect lover

11.          Ideální nevěsta - The Ideal Bride

12.          Pravda o lásce - The Truth About Love

16.          V rukou vikomta Breckenridge - VISCOUNT BRECKENRIDGE TO THE RESCUE

17.          V patách Elize Cynsterové - IN PURSUIT OF ELIZA CYNSTER

18.          V zajetí hraběte z Glencrae - The Capture of the Earl of Glencrae

19.          Pokušení Henrietty Cynsterové - AND THEN SHE FELL

20.          Zkrocení markýze z Raventhorne - The Taming of Ryder Cavanaugh

21.         Zimní romance [2017] (Nová generace Cynsterů 1)

22.         Kouzlo Lucilly Cynsterové [2017] (Nová generace Cynsterů 2)

23.          Dobrá partie pro Cynstera - A Match for Marcus Cynster (Nová generace Cynsterů 3)