Ladislav Faltejsek

Text dotazu

Dobry den, prosim mate nejake informace o sochari Ladislavu Faltejskovi? Dekuji
Ivana Buttry

Odpověď

Dobrý den,

K dotazovanému sochaři naleznete informace v těchto publikacích :

MALÝ, Zbyšek a Alena MALÁ, ed. Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2010. Ostrava: Výtvarné centrum Chagall, 2010. Prameny a dokumenty (Výtvarné centrum Chagall). ISBN 80-86171-02-7.

TOMAN, Prokop. Nový slovník československých výtvarných umělců. 5. opr. vyd. Praha: I. Železný, 2000. ISBN 80-237-3633-7.

V naší knihovně jsou k dispozici katalogy výstav.

Ladislav Faltejsek. Orlická galerie. Rychnov nad Kněžnou, 1984. Sign. KB6650

Východočeští výtvarní umělci k 30. výročí Vítězného února. Východočeská galerie. Pardubice, 1978. Sign. KC7902

Dále posílám odkaz na internetovou stránku Informační systém abART. Zde také naleznete informace k dané osobě. http://abart-full.artarchiv.cz/