Lactobacillus ssp. v potravinářském průmyslu

Text dotazu

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda by mi mohly být doporučený nějaké novější publikace (knihy), zabývající se využitím probiotik (konkrétně rodu Lactobacillus ssp.) v potravinářském průmyslu. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

kolegyně z katalogizace Vám vyhledaly publikace k uvedené tématice a případnému zapůjčení v naší knihovně.

Jen upozorňuji, že Závěrečné zprávy, jsou určeny pouze ke studiu ve studovně KAŠ.

Soupis publikací je uveden v příloze.

Přílohy