Kytice (1924)

Text dotazu

Dobrý den! Měl bych jeden zásadní dotaz před tím než-li by bylo možné navštívit znalce starých knih! Jedná se o knihu od Erbena ilustrovanou Václavem Součkem. Na internetu jsem našel plno takových knih, ale pouze repliky, kterých vyšlo necelý 1000 ks ! Každá z těchto replik má svou číselnou certifikaci. Tato kniha žádnou nemá, navíc na spodní straně zadní vazby je zde uvedeno " Originální vazba M. Schulz A.S. Praha " Mám podezření, že by se mohlo jedna o originál tohoto nejlépe oceňovaného vydání! Předem děkuji za jakékoli odpovědi!

Odpověď

Dobrý den,

vydání Kytice z roku 1924, které máte po svojí babičce, mám v ruce. Dívala jsem se i na internet a o takovém vydání tam jsou informace. Nevím, zda máte chuť knihu prodat nebo chcete jen vědět, jakou by měla cenu. Odhady knih u nás neděláme, to musíte do některého antikvariátu. Doporučovala bych obejít jich víc, abyste měl lepší obrázek o ceně. Bude-li se přibližně shodovat víc antikvářů a cena na internetu, je předpoklad, že ta cena je odhadnuta správně.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

08.01.2014 08:52

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu