Kurz trénování paměti Třinec

Text dotazu

Dobrý den,
jsem v invalidním důchodu a chci si procvičit paměť. Pořádáte v současné době v Třinci kurzy trénovaní pamětí?
Kde se zaregistrovat?
Jak často a v které dny je tréning?
Informace o mozkové posilovně jsem již zaregistroval, ale trénování paměti mi přijde jako základ.

Dík za informace Kurek Daniel

Odpověď

Dobrý den,

kurz trénování paměti pro začátečníky začíná v pátek 15.1.2016. Kurz má 6 lekcí, tzn. bude vždy v pátek od 8.00 do 9.30, cena celého kurzu je pouze symbolická - 60,- Kč.

Přihlásit se můžete v Knihovně Třinec, v přízemí v Informačním centru, kde vyplníte přihlášku a zaplatíte poplatek.

Kurz vede certifikovaná lektorka trénování paměti nejvyššího stupně Dagmar Maroszová, což jsem já a pokud se rozhodnete zúčastnit se, budu moc ráda.