Kritéria kreativity

Text dotazu

Kritéria kreativity - jak se měří, porovnávají, atd.

Odpověď

Kritéria kreativity

Kreativní je takové jednání, které je - originální, správné, aplikovatelné,

hodnotné a přínosné

In: Hospodářová, Ivana: Kreativní management v praxi. Praha : Grada, 2008.

s. 40-41 (dostupné na webu - Googlebooks)

Chadt, Karel: Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi. Praha : VOX, 2009.

Hospodářová, Ivana: Kreativní management v praxi. Praha : Grada, 2008.

Königová, Marie: Tvořivost :  techniky a cvičení. Praha : Grada, 2007.

Chalupa, Bohumír: Tvořivé myšlení :  tvořivost jako dobrodružství poznání.

Brno : Barrister & Principal, 2005.

Žák, Petr: Kreativita a její rozvoj. Brno : Computer Press, 2004.