Králík

Text dotazu

U samice králíka máme 3 týdenní mlád'ata.
Před týdnem každý den jedno mládě denně chcíplo, bez zjevní příčiny
nemoci (průjem....atd..). Pár hodin před smrtí polehávali v koutu. Z 8
mlád'at zbyli 3. P R O S Í M P O R A D' T E

POZN. : Ostatní králíci jsou v pořádku. Jinak samice je prvorodička.
Žere, prospívá

Odpověď

Dobry den,

nase sluzba nema dostatecne kompetence v otazce posuzovani zdravotnich problemu domacich zvirat. Nejlepsi bude, kdyz se s Vasim dotazem obratite na veterinare.

Na internetu funguje nekolik veterinarnich poraden, napr.:

http://www.vetcentrum.cz/stodulky/poradna  nebo  http://www.veterinainfo.cz/script/advisory.asp?mid=2. Ovsem ve Vasem pripade se jedna spise o akutni stav - proto bude nejlepsi, kdyz se se svym problemem obratite primo na nejblizsi veterinarni ordinaci (veterinarni ordinace podle mista muzete vyhledat v databazi dostupne na adrese http://www.veterina-info.cz/script/surgerysearch.asp?mid=3) , pripadne pokud se o Vasem problemu poradite s veterinarem telefonicky (muzete kontaktovat nejblizsiho veterinare nebo take vyuzit telefonnich sluzeb veterinaru provozujicich internetovou poradnu VETCENTRUM, jejichz cisla najdete na adrese http://www.vetcentrum.cz/stodulky/kontakt3 ).

Obor

Biologické vědy

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

11.06.2008 11:43

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu