kopírování publikace z meziknihovní výpůjčky

Text dotazu

Dobrý den,
přes kamaráda, co má průkaz v AVČR mám do příštího čtvrka vypůjčenu cennou publikaci, kterou pořebuji k výzkumu. Bylo by možné ji u Vás okopírovat? Má 700 stran a nestihnu ji do té doby dočíst.

Odpověď

Dobrý den,

 

Váš dotaz se ocitl v Národní knihovně ČR a z jeho formulace nám není jasné, jestli jste mínila kontaktovat nás nebo Knihovnu AV ČR. Co se týče Národní knihovny, kopírování je zde možné v samoobslužném režimu (cena je 2,50 Kč za 1 stranu kopie ve formátu A4, možný je jen černobílý tisk). Pro vstup do studoven, ve kterých jsou k dispozici kopírky, je nutné předložit platný průkaz čtenáře NK ČR nebo jednodenní vstupenku, již můžete zakoupit na místě. Reprografické služby na zakázku s využitím předloh nepocházejících z fondu NK ČR naše knihovna neposkytuje.

 

V případě zájmu o informace ohledně podmínek kopírování v Knihovně AV ČR, kontaktujte prosím tamější kolegy (infoknav@knav.cz; telefon: 221 403 208).

Obor

Informace o knihovně

Okres

Praha

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

12.07.2016 10:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu