kontrola textu

Text dotazu

Dobrý den, prosím o zkontrolování celého textu (http://www.ped.muni.cz/[…]/koh_dotaznik.htm ), jestli je to opravdu z této knihy, potřebuji to do DP, prosím také o kontrolu, jestli tento text není z kniky od Kohoutka: Úvod do psychologie.metody poznávání osobnosti a duševního zdraví žáka.

Odpověď

Dobry den,

je nam velmi lito, ale k tomuto ucelu Ptejte se knihovny neslouzi (http://www.ptejteseknihovny.cz/zadani-dotazu/#pravidla ). V ramci teto sluzby Vam muzeme doporucit zdroje, ve kterych je mozne nalezt literaturu, nicmene zpracovani textu, tj. jeho precteni a dalsi aplikace je jiz zalezitosti kazdeho tazatele, zvlaste pokud jde o studenta vysoke skoly.

Obe knihy vlastni nejen Narodni knihovna, ale i rada dalsich knihoven:

* KOHOUTEK, Rudolf. Metoda dotazniku pro pedagogy. [Ostrava] : Item ; Brno : CERM, 1998. 30 s. ISBN 80-7204-067-7.

Dostupnost v CR podle Souborneho katalogu - http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000954778&local_base=SKC

* KOHOUTEK, Rudolf. Úvod do psychologie : metody poznávání osobnosti a duševního zdraví žáka. Brno : Masarykova univerzita, 2006. 96 s. ISBN 80-210-3932-9.

Dostupnost v CR podle Souborneho katalogu - http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002658281&local_base=SKC  

V pripade, ze se uvedene publikace nenachazeji v knihovne, kterou bezne navstevujete, muzete pozadat vasi knihovnu o zprostredkovani vypujcky dokumentu z jine ceske knihovny nebo zhotoveni kopii prislusnych stran (tzv. meziknihovni sluzby - http://www.knihovny.cz/sluzby/175-meziknihovni-sluzby) .

Narodni knihovna CR nabizi sluzbu overovani informaci primo v dokumentu, ktera je zpoplatnena, za kazdou, i zapocatou, pulhodinu se uctuje 100,- Kc (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm , bod 8.4). Pokud byste mela zajem o tuto placenou sluzbu, kontaktovat nas s jeji objednavkou muzete na adrese reference@nkp.cz .

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

03.05.2011 08:55

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu