Konají se u Vás ještě semináře tréninku paměti?

Text dotazu

Dobrý den,
pro svou kamarádku sháním informace o tréninku paměti. Dozvěděla jsem se, že u Vás něco podobného probíhalo, proto by mě zajímaly podrobnosti, zda tyto kurzy ještě probíhají, kdo a kdy se do nich může přihlásit, popř. i cena těchto kurzů apod.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

těší nás Váš zájem o tréninky paměti. Nové kurzy budou probíhat od září 2018 na třech místech, posílám Vám jejich seznam i s adresou a kontaktem. Za každý kurz je drobný poplatek, přihlásit se může kdokoliv. Přesnou cenu, plánované termíny a další podrobné informace Vám podají organizátorky z konkrétních poboček.

pobočka Kukleny - Pražská třída 127/43, kukleny@knihovnahk.cz

pobočka Nový Hradec Králové - Brněnská 33, nhk@knihovnahk.cz

ústřední budova knihovny ve Wonkově ulici 1262/1a, pr@knihovnahk.cz.