Kompletní skladby J. Ježka - noty

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda vůbec někdy vyšly kompletní skladby pro klavír od J. Ježka, nebo existují jen výběry - o těch vím.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

souborné dílo Jaroslava Ježka (všechny druhy kompozic) dosud není vydané, ale klavírní dílo je kompletně dostupné v edici „Jaroslav Ježek. Klavírní dílo“ od Roberta Koubka, která vyšla v roce 2017. Publikaci vydalo nakladatelství JAMU a je dostupná v oficiálním obchodě tohoto nakladatelství: https://eshop.jamu.cz/jaroslav-jezek--klavirni-dilo/.