kompatibilita

Text dotazu

zdravím, potřeboval bych vědět, jak bych mohl zkompatibilnit hru halo 2, protože jednak to CD mě stálo dvě stovky a druhak na starším počítači to fungovalo, počítač na to přece nemůže být příliš "nový", když halo 1 na něm stále funguje!
děkuji

Odpověď

Dobrý den,

s Vaším dotazem se laskavě obraťte na dodavatele hry, aby Vám poskytl potřebný zákaznický servis, případně Vám vyměnil vadné CD.

S pozdravem,

Jan Červenka