Kniznicny system v Rusku

Text dotazu

ake dokumenty by ste mi odporucili, ked mam zaujem sa viac dozvediet o organizacii a riadeni kniznicneho systemu v Rusku?

Odpověď

Doporučuji se obrátit na Knihovnu knihovnické literatury při Knihovnickém institutu Národní knihovny ČR, Klementinum 190, Praha, 2. patro, č. dveří 239, viz. http://knihovnam.nkp.cz/sekce.php3?page=04_knihovna_knihovnicke_literatury.htm&PHPSESSID=3de378dd2988a4f75ecefb7514242a91.
Elektronický katalog je dostupný na adrese:
http://sigma.nkp.cz/F/CSHHLJ7PGETFKNYL5E22IBXY5KMB55QE2JBEXHRBTPY3QYGDYI-01350?func=file&file_name=find-a&local_base=KKL
nebo http://sigma.nkp.cz/F/ a zvolte odkaz KKL - databáze knihovnické literatury. Do pole Předmět zadejte například: rusko and org* a získáte seznam monografií s tematikou organizace ruského knihovnictví z fondu Národní knihovny ČR. Monografie lze prezenčně studovat přímo v Knihovně knihovnické literatury.

Dále doporučuji navštívit stránky
Ruská knihovnická asociace - anglická verze stránek, viz. http://www.rba.ru/eng/
Portál knihoven Ruska - ruská verze stránek, viz. http://libs.ru/. Odkaz dokumenty http://libs.ru/docs.html, zde je legislativní rámec ruského knihovnictví a další vybrané texty nebo odkaz knihovny http://libs.ru/libs.html, zde je adresář knihoven podle krajů.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje v Plzni

Datum zadání dotazu

19.12.2007 09:26

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu