knižní celky NK ČR

Text dotazu

Existuje soupis knižních celků Národní knihovny? je dostupný? Jak?

Odpověď

Dobrý den, v loňském roce vydala Národní knihovna níže uvedenou publikaci, která je v tomto ohledu asi nejpodrobnější. Pokud hledáte nějakou další informaci, dejte nám vědět, pokusíme se doplnit.
Rukověť tištěných knihovních fondů Národní knihovny České republiky : od prvotisků do konce 19. století / editorka Vlasta Faltysová. -- 1. vyd.. -- Praha : Národní knihovna České republiky, 2006. -- 342 s. : il. ; 27 cm ISBN 80-7050-456-0 (brož).