Knižní box

Text dotazu

Dobrý den, prosím, jakým způsobem lze vyzvednout objednané knihy, které jsou odloženy do boxu? Děkuji za odpověď, Mgr. Hana Smejkalová

Odpověď

Dobrý den,

jakmile jsou objednávky v boxu připraveny, přijde Vám email nebo sms, podle toho, kterou variantu využíváte. Knihy si potom vyzvednete pomocí čtenářské průkazky. Stačí přiložit průkazku ke čtečce čárového kódů napravo, pokud máte kartičku přímo z knihovny. Pokud používáte jako průkazku městskou kartu, přiložíte ji nalevo ke čtečce. Na obrazovce se zobrazí schránka, ve které jsou objednávky umístěny a poté se automaticky otevře. Po vyjmutí knih zavřete schránku, knihy se Vám automaticky načtou na konto.

Postup najdete i v našem videu, viz https://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/sluzby/odlozeni-do-vydejniho-boxu