knihy v NK ČR

Text dotazu

Dobrý den, sháním knihy: Image a firemní identita
(Jitka Vysekalová, Jiří Mikeš) a Firemní kultura a lidské zdroje (Šigut
Zdeněk). Prosím o informace, zda se tyto knihy nachází u vás v knihovně,
popřípadě bych se u vás zaregistrovala. Předem děkuji za odpověď. nk čr

Odpověď

Dobrý den,

dostupnost knih ve fondu Národní knihovny ČR je možné zjistit prostřednictvím jejího elektronického katalogu (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc ), informace o možnostech výpůjčky jsou obsaženy pod ikonou Exempláře, která se nachází u každého záznamu. Obě zmíněné publikace jsou v NK ČR k dispozici vždy po jednom exempláři k prezenčnímu studiu do studovny. K zadání požadavku na výpůjčku prostřednictvím katalogu je nutné se nejprve v Národní knihovně registrovat, podrobné informace k registraci naleznete na našich stránkách - http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Jak_to_tady_chodi&submenu3=98 .

Expedice dokumentů ze skladiště v Klementinu trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny, čtenáři si mohou prostřednictvím čtenářského konta kontrolovat průběh vyřizování objednávky. Ve studovně jsou pak svazky ponechány 1 týden (s každou návštěvou uživatele je možné dokumenty opět o týden prodloužit), v případě, že o ně uživatel neprojeví zájem, vrací se automaticky zpět do skladiště.

Pokud byste si raději knihy půjčila v jiné knihovně, můžete pro vyhledávání použít Souborný katalog ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc ) nebo portál Jednotné informační brány (http://www.jib.cz ).

Závěrem připojujeme několik odkazů s informacemi o zdrojích a službách NK ČR, které by pro Vás mohly být užitečné:

* http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Pro_uzivatele_a_navstevniky&submenu2=16

* http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Katalogy&submenu3=20

* http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Jak_nbsp;najit&page=sluz_jaknajit.htm

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.01.2012 18:38

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu