Knihy týkající se biorytmů člověka

Text dotazu

Ráda bych se Vás zeptala´, které knihy by mi mohly pomoci se zpracováním seminární práce na téma Řízení biorytmů u člověka. Jakákoliv literatura mi moc pomůže.
Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odpověď

Dobrý den !

Posílám přehled literatury týkající se biorytmů :

Autorehabilitační sestava : [cvičení, masáže, strava, akupresura, autoterapie páteře, biorytmy] / Jana Kombercová, Marie Svobodová

Biorytmy : tajemství vlastní budoucnosti / Josef Berger

Biorytmy pro každého / Josef Vindyš

Biorytmy pro zdraví : nahlédněte do budoucnosti! / Patrick Debarbieux ; přeložila Růžena Steklačová

Biorytmy v športe : (s úvodom do chronobiológie) / Ľudmila Jančoková

Biorytmy v športovom tréningu / Július Bartošík.

Vplyvy biorytmov na vybrané pohybové schopnosti vo futbale / Ivan Štulajter

Vplyv biorytmov na výkonnosť mladých futbalistov počas týždňa / Pavol Pivovarniček

Urinoterapie a biorytmologie / Gennadij Malachov ; [z ruskéh originálu přeložila Anděla Kramlová]

Biorytmy, oslabenia a poruchy zdravia : kapitoly zo zdravotnej telesnej výchovy / Elena Bendíková & Ľudmila Jančoková

Zdraví podle biorytmů Luny / G.P. Malachov

Neboť s krysami máme 90% shodu genetického fondu, podnětná bude i tato publikace :

Bílý a červený krevní obraz laboratorních krys linie Wistar (biorytmy, útlum a aktivace krvetvorby) / Josef Berger

no a na závěr, aby při zpracování seminární práce nebyla nuda, můžete si k tomu pustit CD se skupinou Tata boys :

Biorytmy [zvukový záznam] / skup. Tata Bojs

Použité zdroje

Souborný katalog NK