knihy od Elišky Horelové(Fretka) a Ivony Březinové(Básník v báglu)

Text dotazu

Dobrý den,
potřebovala bych sehnat knihy od Elišky Horelové(Fretka) a Ivony Březinové(Básník v báglu). Syn je má do školy, jako povinnou četbu. Chtěla jsem se zeptat, zda je u Vás nemáte k zapůjčení?

Odpověď

Dobrý den,

kniha Fretka od Elišky Horelové je momentálně k vypůjčení v dětském oddělení U Velryby v naší ústřední budově ve Wonkově ulici a v dětských odděleních v našich pobočkách: Moravské Předměstí - Formánkova, Kukleny, Labská, Malšovice, Nový Hradec Králové, Slezské Předměstí, Plačice, Plotiště.

Kniha Básník v báglu od Ivony Březinové je momentálně k vypůjčení v dětském oddělení u Velryby i v oddělení pro dospělé v naší ústřední budově ve Wonkově ulici a také v dětských odděleních v našich pobočkách: Moravské Předměstí - Formánkova, Kukleny, Labská, Malšovice, Nový Hradec Králové, Slezské Předměstí a Plotiště.

Použité zdroje

http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=371946
http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=224852

Obor

Informace o knihovně

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

16.10.2015 11:13

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu