knihy o Jizerských horách

Text dotazu

Dobrý den,ráda bych se zeptala na nové i staré
> knihy o Jizerských horách,hlavně pověsti a život starých horalů.Jednak
> bych knihy chtěla přečíst a jednak chci otevřít stánek pro turisty v
> Janově nad Nisou,kde bych prodávala pověsti, průvodce
> atd.Nakladatelství,které sídlilo zde na faře před 10 lety vydalo knihu
> pana Nevrlého o Jizerských horách.Stále se na ní lidé ptají.Chtěla bych ji
> vydat znovu,ale nemám prostředky,máme 4 děti a začínáme s podnikáním od
> nuly.Prosím,můžete mi poradit,kde se ptát na radu a pomoc?Děkuji Zíková

Odpověď

Dobré ráno Vám přeji z MK v Jablonci nad Nisou:-)
  Po přečtení Vašeho dotazu jsem pomocí klíčového slova našla všechny
materiály, které pojednávají o Jizerských horách a jsou zařazeny ve fondu
naší knihovny. Seznam Vám zasílám v příloze.
Jsou v něm obsaženy nejen naučné knihy, ale i pověsti a průvodce. Budete-li
mít cestu do Jablonce n.N., zastavte se v naší studovně.

 Alena Rozkovcová - OOS MK Jablonec n.N.