Knihy o hinduismu

Text dotazu

Rád bych věděl, kde a jak máte uloženy knižní jednotky z hinduismu. A též jak se k nim dostat via Internet.
Děkuji předem za Vaši ochotu.

Odpověď

Dobrý den,

knihy věnované hinduismu jsou v Národní knihovně ČR dostupné především v tištěné podobě. Studovat tyto jednotky je možné ve studovnách Národní knihovny v Klementinu, v případě možnosti absenční výpůjčky jsou knihy půjčovány domů na 30 dní. 

Jak objednat knihu ke studiu si můžete přečíst zde: https://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/jak-to-tady-chodi

Přehled knih, které Národní knihovna ČR nabízí k danému tématu, je možné získat prostřednictvím Online katalogu Národní knihovny ČR: http://aleph.nkp.cz/cze/nkc (hledaný výraz např: hinduism*, výsledek vyhledávání je možné zpřesnit pomocí dalších klíčových slov)

Online přístup je možný pouze k elektronickým knihám nabízeným v rámci licencovaných online databází (ebrary, EBSCO eBooks aj.). Přístup k těmto dokumentům mají všichni čtenáři Národní knihovny ČR s platným čtenářským průkazem. V rámci vzdáleného přístupu (https://www.nkp.cz/katalogy-a-db/licencovane-db/prehled-lic-zdroju) je možné po přihlášení pracovat s dokumenty prostřednictvím jakéhokoliv počítače s internetem.

Přehled elektronických knih k tématu nabízí taktéž Online katalogu Národní knihovny ČR: http://aleph.nkp.cz/cze/nkc (hledaný výraz: hinduism* ,druh dokumentu: e-knihy).

 

Obor

Filozofie a náboženství

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

22.05.2012 08:45

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu