Knihy o generaci Z a sociálních sítích

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se na Vás touto cestou obrátila s dotazem, zda máte v knihovně nějaké knihy, které pojednávají na téma Preference sociálních sítí u generace Z nebo cokoli, co by s tématem generace Z + sociální sítě souviselo. Předem děkuji za odpověď, Demčyková Oksana

Odpověď

Dobrý den,

v katalogu knihovny VŠE https://katalog.vse.cz/ najdete celou řadu dokumentů, které se zabývají touto tematikou, zpravidla se jedná o závěrečné práce, jejich součástí se seznam pramenů, ze kterých bylo čerpáno. K vyhledání stačí zadat klíčové slovo generace Z nebo generace z + sociální sítě. Přístup k plnému textu závěrečných prací je možný přes odkaz v záznamu v katalogu nebo z InSISu (jako studentka VŠE si můžete vybrat). Dostupnost knih, které vás zaujmou, lze následně dohledat v katalogu.