knihovna pragensií

Text dotazu

Dobrý den, velice Vás prosím hledán kontakt na knihovnu Pragensií, která bývala dříve v Mostecké ulici. Podle některých informací zanikla a její fond byl převeden do jiné knihovny. Pokud mi můžete sdělit bližší informace, tak Vám budu velice vděčen.

Odpověď

Dobrý den, knihovna pragensií je součástí Městské knihovny v Praze a v současné době je umístěna v budově ústřední knihovny na Mariánském náměstí:
https://www.mlp.cz/cz/o-knihovne/sluzby/specializovana-oddeleni/pragensia/.