Kniha Waldemar Matuska

Text dotazu

Prosim. Mate knihu od Olgy Blechove- Matuskove. Waldemar Matuska. Ze zakulisi.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

paní Nováková, v našem katalogu jsem našla knihu

Waldemar a Olga : zákulisí našeho života / [Olga Matušková]. Dobříč : NUAL, 2013. 373 s. : il. (převážně barev.) + 1 CD. - ISBN 978-80-905284-0-6.

V Regionální knihovně Karviná tuto knihu bohužel nemáme. Pokud máte o knihu zájem, tak Vám ji můžeme vypůjčit prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby z Městské knihovny v Českém Těšíně za poplatek 10 Kč. Musíte být čtenářem naší knihovny a mít zaplacený registrační poplatek.

Knihu Ze zákulisí jsem hledala i v Národní knihovně České republiky, ale takový titul jsem nenašla.

Přeji krásný den.