kniha: Víte, kde bydlíte?

Text dotazu

Dobrý den, autorka Markéta Čekanová vydala v agentuře Formát Starý Plzenec v letech 1997-1998 encyklopedii ulic západních Čech pod názvem Víte, kde bydlíte? Můžete mi sdělit, v které pobočce Knihovny města Plzně bych ji našel?
Díky za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

dle online katalogu Knihovny města Plzně (http://www.knihovna.plzen.eu/katalog.php) se kniha "Víte, kde bydlíte" od Markéty Čekankové nachází v Regionálním fondu (studovna, signatura jednotky REG 908.4REG 908.4, kniha je v současné době volná), ve studovně (signatura BIB 908.4, kniha je nyní volná) a v Ústřední knihovně pro dospělé (příručka, signatura UKDP 908.4, kniha je nyní také k dispozici). Umístění všech tři exemplářů je rozepsáno ve výše odkázaném katalogu, do pole pro vyhledávání stačí zadat název knihy.

Rádi bychom Vás informovali, že Váš dotaz jste mohl také zaslat přímo Knihovně města Plzně, která je také zapojena do služby Ptejte se knihovny (http://www.ptejteseknihovny.cz/knihovny/knihovna-mesta-plzne/) . Ve formuláři pro zadání dotazu, který je k dispozici na adrese http://www.ptejteseknihovny.cz/zadani-dotazu si můžete vybrat téměř ze 70 českých knihoven, které se aktivně podílí na zodpovídání dotazů.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

15.03.2012 15:44

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu