Vypůjčení knih_Utváření místa

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost vypůjčení knih
MADDEN, K. Utváření místa. Příručka k utváření kvalitních veřejných prostranství, Nadace Partnerství, 2001.
CARR, S. Public space. Cambridge: Cambridge University Press, 2009, 400 s.
Právě jsem se k vám zaregistrovala a čekám na registrační email.

Odpověď

Dobrý den.

Na webových stránkách www.caslin.cz jsem zjistila následující informace.

Knihu  MADDEN,K.: Utváření místa mají v Ostravě 2 knihovny:

Knihovna Ostravské univerzity – kniha je dlouhodobě půjčena

Ústřední knihovna VŠB – kniha je k dispozici na místě

Knihu CARR,S. Public space jsem nikde nenašla.