kniha "Pravda" od Michaela Palina

Text dotazu

Dobrý den,
v elektronickém katalogu knihovny jsem nenašla titul "Pravda" od Michaela Palina (https://www.bux.cz/knihy/201669-pravda.html), je možné že knihovna opravdu nemá žádný výtisk - nebo jsem špatně hledala?
Děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne.
Inka Dvořáková

Odpověď

Dobrý den,

knihovna opravdu (prozatím) daný titul ve svém fondu nemá. Je však možné, že bude v budoucnu do fondu doplněn, jelikož máme od daného autora i jiné knihy.

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat pracovníky knihovny na tel. 222 113 555 či na mailu knihovna@mlp.cz.

Pěkný den.