kniha od Jaromíra Duška

Text dotazu

Dobrý den,
už dlouhou dobu sháním knihu od Jaromíra Duška (Kůň ve středověku). Nevíte ,
kde by bylo možné tento titul sehnat. Je někde možnost zakoupení?
Předem děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

míníte zřejmě knihu:

Dušek, J.: Kůň ve službách člověka (středověk). Jílové u Prahy : Apros, 1995.

Kniha se nachází ve fondu Národní knihovny, kde je k dispozici jak prezenčně, tak absenčně (k zapůjčení na 30 dnů).

Dále se, dle Souborného katalogu ČR, tento titul nachází ve fondu Ústřední knihovny FF MU v Brně, Regionálního muzea v Chrudimi, Zemědělské a potravinářské knihovny Ústavu zemědělské ekonomiky a informací v Praze, Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích, Knihovny Akademie věd ČR v Praze, Městské knihovny v Kolíně, Vědecké knihovny v Olomouci, Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě, Studijní a vědecké knihovny v Plzni, Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem a Městské knihovny v Ústí nad Orlici.

Jakožto knihovníci se bohužel neorientujeme v možnostech koupě knihy. Lépe by Vám v této otázce poradili v antikvariátu. Seznam českých antikvariátů najdete např. na stránkách http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/Knihy-a-tiskoviny/Knihkupectvi/Antikvariaty, na stránkách http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/Nakupovani-na-internetu/Online-prodejci-knih/Online-antikvariaty - seznam českých on-line antikvariátů.

Z naši strany Vám můžeme nabídnout pouze papírovou kopii knihy (ceník reprografických a dalších služeb NK ČR najdete na adrese http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#12) .

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

03.01.2012 10:19

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu