kniha od autora Jiří Churavý - MOTOKROS

Text dotazu

Máte v nabídce knihu od autora Jiří Churavý, název knihy - MOTOKROS Příručka motokrosového jezdce?
Je možné si knihu i koupit?

Odpověď

Dobrý den,
kniha "CHURAVÝ, Jiří. Motokros, příručka motokrosového jezdce. Česká motocyklová federace, 1996" se bohužel nenachází ve fondu Národní knihovny ČR, ani jsme ji neobjevili v žádné jiné české knihovně.
Při hledání jsme použili následující zdroje:
* online katalog NK ČR (NKC) - http://aleph.nkp.cz/F/
* Souborný katalog ČR (SKC) - http://aleph.nkp.cz/F/
* Česká národní bibliografie (ČNB) - http://aleph.nkp.cz/F/
* Jednotná informační brána (JIB) - www.jib.cz
* naskenovaný katalog KATIF - http://katif.nkp.cz/

Knihu jsme hledali také v antikvariátech, bohužel ani v zde není k dostání. Můžete však průběžně sledovat nabídky antikvariátů, zda se v některém z nich kniha neobjeví. Prohledávání vybraných antikvariátů je možné na stránkách http://muj-antikvariat.cz/. Některé antikvariáty také nabízí službu sledování, tzn. že do antikvariátu napíšete titul, o který máte zájem a pracovníci se Vám jej pokusí sehnat, příp. jej zachytit v oběhu antikvární literatury.

Na stránkách http://motokros.nedivse.cz/moto_knihy_videa.htm je uvedena informace, že kniha je již na knižním trhu rozebraná a bohužel se nechystá její dotisk. Knihu tak nejspíše bude možné skutečně sehnat pouze v antikvariátech, příp. v okruhu lidí, kteří se o motokros zajímají.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

17.12.2012 14:26

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu