Kniha o žádostem o informace

Text dotazu

Vážená paní, vážení pane,

kdysi jsem četla knihu, v níž si autor dělá legraci z úřadu, píše na ministerstva atp. různé vtipné žádosti o informace a baví se odpověďmi. V knize jsou jeho dotazy i odpovědi úřadů. Ráda bych si knihu znovu půjčila. Nevím však název ani autora.

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

mohlo by se jednat o některý ze dvou zmíněných titulů:

SYROVÁTKA, Vladimír. Dadakorespondence. První vydání. Praha: Dokořán, 2015. 118 stran. ISBN 978-80-7363-680-7.

SYROVÁTKA, Vladimír. Korespondence naruby. První vydání. Praha: Dokořán, 2018. 198 stran. ISBN 978-80-7363-883-2.