Kniha Milana Kindla

Text dotazu

Už dlouho sháním knihu od Milana Kindla, která pojednává o logice a údajně jsou v ní i rady, jak si poradit s různými IQ testy. Zatím jsem ale nenašla ani název této publikace, abych ji mohla někde sehnat. Děkuji

Odpověď

pravděpodobně se jedná o titul:
KINDL, Milan. Dokonalá zkratka. [Chomutov] : Milenium, c2001. 251 s. ISBN  80-86201-27-9. Signatura SVK PK: 31a93309

Jedná se však o realistický román z VŠ prostředí s tématikou přijímacích  zkoušek. Odborné publikace tohoto autora se týkají právní problematiky  nikoliv logiky! Publikace Milana Kindla viz. katalog SVK PK na:  http://aleph.svkpl.cz.

Prověřily jsme tyto databáze: katalog SVK PK, Českou národní bibliografii  : české knihy od roku 1945, Caslin : souborný katalog knihoven ČR,  katalogy Národní knihovny v Praze, Jednotnou informační bránu a katalog  knihovny Západočeské univerzity v Plzni.

Nabízíme ještě několik záznamů publikací týkající se přijímacích zkoušek na VŠ:

Testy studijních předpokladů a základy logiky. 1. díl : chcete se dostat na vysokou školu? : verbální myšlení, numerické myšlení, prostorová představivost, symbolické myšlení, úsudky, analytické myšlení, základy  vědeckého myšlení, kulturní přehled, kritické myšlení, výroková logika, predikátová logika, normativní logika : teorie, příklady, řešení, komentář / [autoři Igor Kotlán, Pavel Kotlán, Kateřina Vittová]. -- 7. přeprac. a aktualiz. vyd.. -- Brno : Sokrates, 2008. --  224 s. : il. ISBN 978-80-86572-49-9. Signatura: 31B24205-1

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky / [autoři Igor Kotlán, Pavel Kotlán]. -- 2. přeprac. a aktualiz. vyd.. --  Ostrava : Institut vzdělávání Sokrates, 2003. --  198 s. : il. ISBN  80-86572-06-4. Signatura: 31B769-1

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky. 2. díl : chcete se dostat na vysokou školu? : teorie, příklady, řešení,  komentář / [autoři Igor Kotlán, Kateřina Vittová]. -- 2. přeprac. a  aktualiz. vyd.. -- Brno : Institut vzdělávání Sokrates, 2005. --163 s. :  il. ISBN 80-86572-18-8. Signatura: 31B769-

Pokud byste měla zájem o další rešeršní služby, viz.
http://www.svkpl.cz/cs/sluzby/bibliograficke-sluzby/resersni-sluzby-ve-specialni-studovne/, jedná se o placenou službu poskytovanou speciální studovnou Studijní a  vědecké knihovny Plzeňského kraje, viz. ceník na: http://www.svkpl.cz/cs/sluzby/cenik-sluzeb/.