Kniha "Federácia v strednej Európe a iné štúdie" - bakalářská práce

Text dotazu

Dobrý den,

píši bakalářskou práci o Agrární straně. Jelikož se mi velice rychlým tempem
blíží termín odevzdání bakalařské práce a přijmací řízení na magisterské
studium, bohužel si již nestihnu tuto knihu včas vypůjčit. Proto bych Vás
chtěla poprosit o zodpovězení vcelku ne moc složité otázky.

Chybí mi do souhrnu přesněji, na kterých stránkách píše Hodža ve své knize
"Federácia v strednej Európe a iné štúdie" (ISBN - 80-7149-161-6) své
konkrétnější vize, jak by měla vypadat federace?

Za Vaší brzkou odpověď Vám budu moc vděčná a předem za ní moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

tato služba informace tohoto typu neposkytuje, pracovníci knihovny nemohou "číst" knihy a hledat potřebné informace v textu. K odpovídání dotazů používáme encyklopedie, slovníky, atd., tedy běžnou příruční knihovnu, jinak pouze odkazujeme na relevantní literaturu.

Budete muset do nějaké knihovny dojít, v případě NK ČR si knihu můžete nechat připravit na jméno do Všeobecné studovny (signatura pro prezenční studium je 54 H 189125, kniha je v tuto chvíli volná ve skladišti), čas strávený v knihovně bude pouze čas potřebný k vyhledání požadované části textu.