kniha Elektronické bankovnictví

Text dotazu

Dobrý den,

nevěděli byste kde sehnat knihu Elektronické bankovnictví : Rady a tipy / Michal Přádka, Jan Kala?

Potřebuji ji ke své bakalářské práci a už nevím kde jí sehnat, přijde mi to nemožné.

Děkuji za pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

zmíněnou knihu mají ve fondu:

v Praze - Národní knihovna ČR, CERGE-EI Knihovna Jana Kmenty, knihovna Bankovního institutu, knihovna Fakulty dopravní ČVUT, knihovna České národní banky; v Brně - Moravská zemská knihovna, Ústřední knihovna a Evropské dokumentační středisko Právnické fakulty MUNI, Středisko vědeckých informací Ekonomicko-správní fakulty MUNI; v Ostravě - Moravskoslezská vědecká knihovna, Ústřední knihovna VŠB - TU; ve Zlíně - Knihovna Univerzity Tomáše Bati, Krajská knihovna F. Bartoše a dále: Městská knihovna v České Lípě, Studijní a vědecká knihovna Hradec Králové, Středočeská vědecká knihovna Kladno, Krajská vědecká knihovna Liberec, Vědecká knihovna Olomouc, Univerzitní knihovna Univerzity Pardubice, Severočeská vědecká knihovna Ústí nad Labem, Městská knihovna v České Třebové.

Viz záznam v Souborném katalogu ČR: https://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000986740&local_base=SKC.