kniha Babička v romštině

Text dotazu

Dobrý den,prosím kde bych mohl koupit knihu Babička
od Boženy Němcové v romštině.Děkuji s pozdravem

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se nám nepodařilo ověřit, že by kniha Babička od Boženy Němcové byla přeložena do romštiny, tedy jsme ji ani nenašli v žádném knihkupectví, respektive v nabídce na internetu.

Knihu jsme hledali v následujících katalozích: Online katalog Národní knihovny ČR (NKC), Souborný katalog monografií ČR (SKC), Česká národní bibliografie (ČNB) - vše dostupné na adrese http://sigma.nkp.cz/F/ ; Jednotná informační brána (JIB) - dostupné na adrese http://www.jib.cz/V?RN=6198878 .

Dotaz na překlad Babičky do romštiny obdrželo i Muzeum Boženy Němcové, které taktéž o překladu nic neví. Dotaz je poměrně nový - byl položen 23.4.2011 a naleznete jej na WWW: http://muzeumbn.cz/modules/dotazy_odpovedi/dotazy_odpovedi.html .

Pokud jste si zcela jistý, že kniha přeložena byla či dokonce jste ji i viděl, napište nám, prosím, více informací - kde jste našel zmínku o překladu, vydavatelství, překladatel, apod.

S dotazem se můžete také obrátit na Muzeum romské kultury (http://www.rommuz.cz ), konkrétně knihovnici a kurátorku knižního fondu, paní Mgr. Miladu Závodskou (knihovna@rommuz.cz ).

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

26.07.2011 08:49

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu