Kluziště

Text dotazu

Za barákem bych chtěla udělat kluziště,jak to mám udělat

Odpověď

Dobrý den,

pokud byste chtěla udělat kluziště na menší ploše, stačí jí polít vodou (případně rozhrnout vodu koštětem ) a nechat zmrznout.

Jestliže byste chtěla vytvořit profesionálnější plochu, která by zahrnovala hrazení, případně zařízení na zmrazování a úpravu plochy( rolbu), tedy umělé kluziště, doporučujeme obrátit se na provozovatele některého hokejového stadionu.

Pokud jde o literaturu, nalezli jsme ve fondu Národní knihovny, http://www.nkp.cz, báze NKC,  pouze tento záznam :

Dětská kluziště a sáňkařské dráhy / podle ruského originálu V. Polikarpova ... volně zpracovali Josef Dědič, Bronislav Hanák a Vladimír Kovanda ; obrázky J. Čáp, O. Latzel a Vl. Kovanda. -- 1. vyd.. -- Praha : STN, 1957. -- 55, [2] s., [12] s. obr. příl. : tb. ; 8°.