klíčová slova ke zpracování abs.práce na téma KONTAKTNÍ ČOČKY VERSUS BRÝLE

Text dotazu

DOBRÝ DEN,PROSÍM O KLÍČOVÁ SLOVA KE ZPRACOVÁNÍ MÉ ABSOLVENTSKÉ PRÁCE NA TÉMA KONTAKTNÍ ČOČKY VERSUS BRÝLE.
DĚKUJI

Odpověď

Dobrý den,

k Vámi uvedenému dotazu lze použít následující klíčová slova:

brýle
kontaktní čočky
korekční optické pomůcky
korekce refrakčních (optických) vad
oční optika

Použité zdroje

katalog SVK PK, souborný katalog, katalogy a databáze Národní lékařské knihovny (Medvik)