Ken Hechler: The Bridge at Remagen

Text dotazu

Kdo napsal knihu Bitva o most u Remagenu /není jisté,že název je správný/

Odpověď

Dobrý den,

knihu pojednávající o událostech 2. světové války spojených s mostem u Remagenu napsal americký autor Ken Hechler a nese název "The Bridge at Remagen". Záznam knihy naleznete v JIB,viz. www.jib.cz , zvolte zdroj "Zahraniční knihy". Dle dostupných zdrojů (katalog NK ČR, Souborný katalog ČR, JIB, CEZL) není kniha dostupná ve fondech českých knihoven ani nebyla zatím přeložena do češtiny.