Když mám dětskou průkazku můžu i k hudbě

Text dotazu

Chci si pořídit průkazku do dětského oddělení. Můžu si s ní pučit i CD s hudbou a nebo něco z oddělení pro dospělé a nebo je ke každému oddělení potřeba jiná průkazka?

Odpověď

Dobrý den,

pokud Vám ještě nebylo 15 let, můžete průkazku z dětského oddělení využívat pouze v jiných dětských odděleních. Pokud Vám je více než 15 let, můžete průkazku využít v kterémkoliv oddělení/pobočce naší knihovny.