Informace o průběhu výkonu základní vojenské služby v letech 1958-1959?

Dobrý den.Rád bych znal podrobnosti o výkonu základní vojenské služby otce /útvar,zařazení,záznam o odměnách a trestech a pod./.Sloužil v ČSLA v letech 1958-59.Na jaký orgán se mohu obrátit?Děkuji.

v dané záležitosti Vám doporučujeme obrátit se na Vojenský ústředí archiv - Vojenský historický archiv (https://www.vuapraha.cz/vojensky-historicky-archiv/ ), který disponuje archivními fondy i pro vojenské záležitosti po roce 1945. Pokud byly informace o jednotlivých osobách vykonávajících základní vojenskou službu archivovány, budou buď uloženy ve výše uvedeném archivu, nebo Vám pracovníci archivu doporučí jinou vhodnou instituci, jež dané archivní zdroje uchovává.

Politické vědy. Vojenství

31.10.2023 17:21