kde se nachází dané knihy

Text dotazu

Dobrý den, potřebovali bysme vědět jestli se dají sehnat v knihovnách někde tyto knihy. Byla jsem v městské knihovně v Praze a systém Koniáš mi je nezobrazil. Děkuji.
Michal Králík - Právo ve sportu
Ivan Šimovček - Trestní právo procesné
GÁLA, L., POUR, J., ŠEDIVÁ, Z. Podniková informatika. Praha:
Grada, 2009. ISBN 987-80-247-2615-1
Vojtěch Kumpera - Otázky sportovního práva
VOŘÍŠEK, J. a kol. Principy a modely řízení podnikové
informatiky. Praha: Oeconomia, 2008. ISBN: 978-80-245-
1440-6.

Odpověď

Dobrý den,
Vámi zmíněné knihy jsou poměrně dobře dostupné, neboť se jedná o nově vydané publikace. Přehled knihoven, který daný titul nabízí získáte prostřednictvím Souborného katalogu ČR: http://aleph.nkp.cz/cze/skc či Jednotné informační brány: http://www.jib.cz  (do vyhledávání zadáte titul konkrétní publikace). Většinu z uvedených knih vlastní velká část krajských knihoven v ČR, všechny knihy jsou dostupné v Národní knihovně ČR:  http://aleph.nkp.cz/cze/nkc , převážně v režimu prezenčního studia.


V případě, že publikaci  nevlastní knihovna, kterou navštěvujete, můžete zažádat o meziknihovní výpůjční službu, a knihu si do vaší knihovny nechat zaslat. Více informací Vám o meziknihovní výpůjční službě jistě podá knihovník či knihovnice ve Vámi navštěvované knihovně. 
Obecné informace o této službě - viz  http://archiv.knihovny.cz/co-knihovna-nabizi/sluzby/175-meziknihovni-sluzby.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

27.12.2012 15:10

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu