Kde možno nájsť výročné správy Fondu kinematografie od roku 2008 do roku 2013?

Text dotazu

V roku 2013 sa zmenil Štátny fond na podporu kinematografie na Fond kinematografie. Potrebujem sa dostať ku výročným správam starého fondu od roku 2008 do roku 2013.

Vedeli by ste mi poradiť kde výročné správy zohnať?

Neviete, akú webovú adresu mal starý fond? Skúšala som už hľadať, ale zatial márne :(

Odpověď

Dobrý den,

v letech 2008-2012 fungoval právní předchůdce stávajícího Fondu, a to Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie. Fond byl ve správě Ministerstva kultury a informace o něm jsou tedy součástí výročních zpráv MK, které jsou k dispozici na jeho www. Stránkách: https://www.mkcr.cz/vyrocni-zpravy-81.html