Kde mám vrátit knihy?

Text dotazu

Kde mám vrátit knihy, když knihovna ve které jsem si vypůjčila ty knihy má zavřeno až do konce prázdnin?

Odpověď

Dobrý den,

pokud máte na mysli pobočku na Slezském Předměstí, knihy prosím nikam jinam nevracejte. Vraťte je až se pobočka otevře. To bude pravděpodobně 1. října 2017. Pokud Vám ještě nenaskočila žádná upomínka, nemusíte se bát, že byste nějakou obdržela. Systém je nastaven tak, že během uzavírky pobočky nebude rozesílat upomínky. Pokud už Vám nějaká upomínka vznikla, nebude se v době uzavření pobočky navyšovat a budete ji moci zaplatit, až se pobočka otevře.