kde konzultovat literárně vědeckou studii Josefa Truhláře

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se vás zeptala na informaci, ve které ze studoven Národní knihovny
mohu konzultovat literárně vědeckou studii Josefa Truhláře: "Latinský
panegyricus Martina z Tišnova o pánech Tovačovských z Cimburka" se
signaturou 67d00211 a přírůst. č. 0586/9999.
Děkuji za vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

pod signaturou, kterou jste uvedla, je uložen exemplář v Knihovně Národního muzea (http://listky.nm.cz/catalogue/). Pro více informací k dostupnosti daného exempláře prosím kontaktujte přímo Knihovnu Národního muzea:
http://www.nm.cz/Knihovna-NM/

V Národní knihovně ČR je studie nabízena ve dvou exemplářích - viz Online katalog Národní knihovny ČR: http://aleph.nkp.cz/cze/nkc. Jeden z exemplářů je uložen v příruční knihovně Oddělení rukopisů a starých tisků (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_studovna2.htm ) pod signaturou
studovny: Ed D 0330 (ve volném výběru), druhý exemplář byl zařazen do Fondu 19. století. Jako takový je zpřístupňován pouze po předchozím objednání u Informací v Hale služeb ve Studovně vědeckých pracovníků.

Pokud byste tedy chtěla nahlédnout do exempláře dostupného v Národní knihovně ČR, doporučujeme navštívit Studovnu rukopisů a starých tisků a vypůjčit si ke studiu svazek z volného výběru studovny.
 

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

13.08.2012 10:16

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu