Karel IV

Text dotazu

Dobrý den,
Chtěla jsem se vás zeptat, sháním knížku Vlastní životopis od Karla IV. a
nemůžu to sehnat jestli nevíte kde to prodávají velmi to potřebuji..
Děkuji za odpověd

Odpověď

Dobrý den,

kniha Vita Caroli: vlastní životopis Karla IV. vyšel v českém jazyce již nejméně 14krát. Národní knihovna Vám může zprostředkovat informace o exemplářích, které vlastní knihovny v ČR, ovšem nabídku na pultech jednotlivých knihkupectví nemonitoruje.

Poslední vydání Vita Caroli: vlastní životopis Karla IV. vyšlo v roce 2007 v nakladatelství Tribun, Brno (ISBN 978-80-87139-18-9). Bohužel velké internetové obchody s knihami jako Vltava (www.vltava.cz), Kosmas (www.kosmas.cz) či Neoluxor (www.neoluxor.cz) mají tuto knihu již vyprodanou. Je ovšem možné, že některá menší knihkupectví budou mít knihu ještě na skladě.

Další možností je zapůjčit si knihu v knihovně. Záznamy o exemplářích, které nabízí Národní knihovna ČR naleznete v Online katalogu Národní knihovny: http://sigma.nkp.cz/cze/nkc, exempláře krajských a jiných větších knihoven nabízí Souborný katalog ČR: http://sigma.nkp.cz/cze/skc, využít můžete také katalog odborné literatury SKAT: http://www.skat.cz/ či Jednotnou informační bránu (JIB): www.jib.cz.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

14.05.2008 11:01

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu