Kam s nepotřebnými knihami

Text dotazu

Dcera se stěhuje a vyřazuje knihy, které by jistě udělaly radost někomu jinému. Prosím o informaci, komu by je mohla zdarma nabídnout. Nechce, aby skončily v popelnici.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

zachovalé a čisté vyřazené knihy, které nejsou starší než deset let, nám můžete po dohodě s pracovnicí oddělení ostatních služeb dopravit do knihovny, kde budou buď zařazeny do fondu nebo uloženy do regálu ve vestibulu k volnému rozebrání návštěvníky knihovny.