Kam darovat starší knihy?

Text dotazu

Dobrý den, poradíte mi, prosím, kam mohu darovat starší knihy? Pro děti i pro dospělé. Děkuji a přeji krásný den.

Odpověď

Dobrý den,
darovat knihy můžete například následujícími způsoby:
- můžete je po domluvě darovat některé knihovně. Knihovny si ale nejspíš od Vás nebudou chtít vzít všechny knihy, proto je dobré udělat seznam, ze kterého si vyberou knihy, o které by měly zájem
- můžete je zkusit nabídnout některému domovu pro seniory, dětské knihy třeba mateřské škole nebo dětskému domovu
- můžete je nabídnout některému antikvariátu
- můžete využít službu "Knižní záchranka" na https://www.knihomilove.cz/knizni-zachranka/