Jsou k dispozici knihy od.C.S.Lewise "Poutníkův návrat"," Problém bolesti","Bůh na lavici obžalovaných" aj?8

Text dotazu

Prosím o laskavé sdělení, jaké máte tituly k půjčení od C.S.Lewise, např "Poutníkův návrat", "Zaskočen radostí", "Problémy bolesti","Bůh na lavici , obžalovaných", Svědectví o zármutku aj. Děkuji předem za info Marie Jacková

Odpověď

Dobrý den,

máme všechny tyto knihy, kromě knihy "Poutníkův návrat". Tu byste našla ve Studijní a vědecké knihovně. Pokud jste naší čtenářkou, můžeme vám knihu z vědecké knihovny vypůjčit. Pokud byste o tuto službu měla zájem, kontaktujte prosím kolegyně v ústřední půjčovně pro dospělé, e-mail UstredniPujc@knihovnahk.cz nebo telefon 495 075 025.