Jo Nesbo - Mecbeth

Text dotazu

Dobrý den, kdy se můžu těšit na tento titul? Děkuji a hezký den přeje

Odpověď

Dobrý den,

kniha je momentálně ve zpracování, do 14 dnů by měla dorazit do půjčoven. Jakmile bude k dispozici k vypůjčení, objeví se v online katalogu knihovny. Ve čtenářském kontě Carmen si můžete nastavit  zasílání novinek. Každý pátek Vám na email přijde seznam knih a ostatních dokumentů, které přibyly do naší knihovny.