jezera v České Republice

Text dotazu

Dobrý den, už asi týden marně hledám informace o přírodních jezerech v České Republice.Dovolil bych si vás tedy požádat o nějaké informace, které by mi pomohly při vypracování referátu.

Odpověď

Dobrý den, velmi podrobné informace naleznete v publikaci Jezera České republiky (Jezera České republiky / Bohumír Janský, Miroslav Šobr a kol.. -- Praha : Přírodovědecká fakulta UK Praha, Katedra fyzické geografie a geoekologie, 2003. -- 216 s.). Tento titul najdete jak ve fondech Národní knihovny ČR, tak ve fondech některých dalších knihoven na území České republiky (viz informace v Souborném katalogu - http://sigma.nkp.cz/F - báze SKC).

Informace o některých jezerech (např. šumavských) najdete v knize 666 přírodních krás České republiky (666 přírodních krás České republiky / Petr David, Vladimír Soukup. -- 1. vyd.. -- Praha : Kartografie, 2003. -- 224, 58 s.).

K nalezení potřebných informací můžete rovněž použít jakýkoliv internetový vyhledávač (např. Seznam, Google), do okna pro vyhledávání zadejte např.
přírodní jezera+česká republika.

Obor

Geografie. Geologie. Vědy o zemi

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.02.2008 11:56

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu