Jenny Nimmová, Charlie

Text dotazu

Nevíte jestli má kniha Charlie a tajuplná truhlička pokračování? Děkuji.

Odpověď

Dobry den,

autorka knihy NIMMOVA, Jenny. Charlie a tajuplna truhlicka. Praha: Albatros, 2004. napsala podle nasich zdroju druhou knihu s hrdinou Charlie.

NIMMOVA, Jenny. Charlie a kouzelny kulicas. Praha: Albatros, 2005.
Zda pripravuje dalsi pribehy nebo je to jeji posledni o Charlie, ukaze cas.