Je v archivu knihovny v Ústí nad Labem k dispozici měsíčník města Rumburk Současnost?

Text dotazu

Současnost údajně v Rumburku vycházela od 60. let. Mne zajímají ročníky 1963-66. Děkuji.

Odpověď

Měsíčník Současnost není ve fondu SVKUL uložen. Záznam o něm není uveden ani v souborném katalogu. Info je pouze v Archivu v Děčíně, bez udání roků. Po telefonickém dotazu vím, že jste jej tam již sháněl. I oni mají za to, že časopis vycházel jen v letech 1960-1961 dále o něm není zmínka. Scanovaná podoba těchto let  je dostupná na: http://www.muzeumjirikov.wz.cz/soucasnostcz.htm